OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X Niedziela Zwykła 11 Czerwca 2023

ogloszenia-duszpasterskie-x-niedziela-zwykla-11-czerwca-2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
X Niedziela Zwykła
11 Czerwca 2023

 1. Przeżywamy dzisiaj X Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii przeżywamy dzień dziękczynienia Opatrzności Bożej wolną Polskę i za codzienną opiekę Boga nad każdym z nas, ofiarami wspieramy dzieło budowy Świątyni Opatrzności.
 2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji do czterech ołtarzy w uroczystość Bożego Ciała. Jeszcze do czwartku włącznie zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe wraz z procesją teoforyczną o godz. 17.30.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  * we wtorek 13 czerwca– wspomnienie, św. Antoniego z Padwy.
  * w środę 14 czerwca– wspomnienie, Bł. Michała Kozala.
  * w piątek 16 czerwca– święto, Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  * w sobotę 17 czerwca– wspomnienie, Niepokalanego Serca NMP.
 1. 13 czerwca (wtorek) przypada kolejny Dzień Fatimski. Po porannej Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. O godz. 17.15 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego modlimy się w intencjach podanych przez wiernych. O godz. 18.00 sprawujemy Eucharystię po której będzie, procesja z figurą Matki Bożej ulicami naszej parafii, w trakcie której odśpiewamy litanie do NSPJ.
 2. Zapraszamy na koncert muzyki religijnej w wykonaniu Pawła Dudzika, który odbędzie się
  w naszym kościele w poniedziałek 26 czerwca o godzinie 19.00.
 3. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na sprzątanie Kościoła i kwiaty do ołtarzy rodzinom z ul. Starzyńskiego 38, 40 i 42. W tym tygodniu do tej posługi zapraszamy rodziny zamieszkałe przy
  ul. Kleeberga 1, 3, 5.