OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkanocna 7 Maja 2023

ogloszenia-duszpasterskie-v-niedziela-wielkanocna-7-maja-2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V Niedziela Wielkanocna
7 Maja 2023

 1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną, zapraszamy Róże Różańcowe na zmianę tajemnic
o godzinie 17.15, oraz na Nabożeństwo Majowe o 17.30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

* w poniedziałek 8 maja – uroczystość , św. Stanisława.
* w sobotę 13 maja – wspomnienie, NMP z Fatimy.

3. Za tydzień w niedzielę (14 maja), podczas Eucharystii o godz. 10.30,  dzieci z naszej parafii będą przeżywały uroczystość I Komunii Świętej. Próby przygotowujące do tego dnia będą w poniedziałek (8 maja) o godz. 16.00 oraz w środę (10 maja) o godz. 16.00. W sobotę (13 maja) o godz. 14.00 dzieci przystąpią do swojej pierwszej spowiedzi świętej. Tego dnia do skorzystania z sakramentu spowiedzi, zapraszamy rodziców, rodziny i wszystkich chętnych.

4. Centrum Życia i Rodziny zaprasza na Marsz dla życia i Rodziny – Dzieci przyszłością Polski, wraz z innymi wydarzeniami odbędzie się on 12-13 maja, więcej informacji na plakacie.

5. 13 maja (sobota) przypada kolejny Dzień Fatimski. Po porannej Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. O godz. 17.15 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego modlimy się w intencjach podanych przez wszystkich wiernych. O godz. 18.00 sprawujemy Eucharystię po której będzie, ostatnia w tym roku, procesja z figurą Matki Bożej ulicami naszej parafii.

6. 8 czerwca, w uroczystość Bożego Ciała, dzieci naszej parafii przystąpią do rocznicy
I Komunii Świętej.
 Zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 22 maja o godz. 16.30 w salce pod plebanią.

7. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na sprzątanie Kościoła i kwiaty do ołtarzy rodzinom z ul. Starzyńskiego 8, 10 i 12. W tym tygodniu do tej posługi zapraszamy rodziny zamieszkałe przy ul. Starzyńskiego 14, 16 i 18.