OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA -13 września 2020 r.

ogloszenia-duszpasterskie-xxiv-niedziela-zwykla-13-wrzesnia-2020-r
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 września 2020 r.
Piotr podszedł do Jezusa i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy. (Mt 18, 21-22)
1. Dziś przeżywamy XXIV Niedzielę zwykłą i uroczystość I Komunii św. dzieci, które po raz pierwszy w pełni uczestniczą w Eucharystii Msza św. komunijna będzie sprawowana o godz. 10:00.
Dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszamy codziennie w Białym Tygodniu na Mszę św. o godz. 18:00.
2. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień fatimski. Zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 17:15 i na uroczystą Mszę św. o godz. 18:00, po której wyruszymy w procesji ulicami naszej parafii.
3. W kalendarzu liturgicznym:
– w poniedziałek 14 września- Podwyższenia Krzyża Świętego- święto,
-w środę 16 września– św. mm Korneliusza, papieża i Cypriana, bp,
– w piątek 18 września– św. Stanisława Kostki, Patrona Polski- święto
4. W poniedziałek 14 września zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na spotkanie o godz. 16:00.
Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania, którzy 25 września przystąpią do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej mają ostatnie spotkania i liturgiczne próby w czwartek i sobotę w Bazylice Bolesławieckiej o godz. 19:00.
5. Książ Mateusz 21 września przeżywa swoje Imieniny. Mszę św. w intencji Ks.solenizanta odprawimy w następną niedzielę o godz. 12:00 i do udziału w tej Mszy św. zapraszamy wszystkich parafian, abyśmy darem modlitwy wspierali ks. Mateusza w jego posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.
6. Serdecznie dziękujemy rodzinom z ul. Kosiby 24,26 za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Za kwiaty do ołtarzy dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych. Msza św. dziękczynna w intencji rodzin oraz rodzin dzieci komunijnych będzie oprawiona w środę o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość i piękno naszej parafialnej świątyni powierzamy rodzinom z ul. Kosiby 20 i 22.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli.