OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 26.04.2020 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
26.04.2020 r.
- Dziś III Niedziela Wielkanocna, która inauguruje w naszej Ojczyźnie XII Tydzień Biblijny. Zechciejmy w tym czasie odkryć na nowo wartość Słowa Bożego w naszym życiu.
- Kalendarz liturgiczny: We wtorek przypada wspomnienie św. Joanny Beratty Molli; w środę przeżywamy święto św. Katarzyny Sieneńskiej – Patronki Europy i w piątek obchodzimy wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika.
- W piątek rozpoczynam miesiąc Maj poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30 i w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00.
- 2 maja w sobotę obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Eucharystia w naszym Kościele będzie tego dnia sprawowana o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i o 18.00.
- W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie w piątek od godziny 16.30 do 18.00. Kapłan będzie spowiadał w zakrystii. W tym czasie będzie także adoracja Najświętszego Sakramentu.
- Zostały podane do wiadomości nowe wytyczne dotyczące ilości osób uczestniczących w Eucharystii. W naszej świątyni w czasie sprawowanej liturgii może przebywać 27 osób z zachowaniem odpowiednich odległości.
ks. Wojciech Mroszczak
ks. Mateusz Wyspiański